Spravujte souhlas se soubory cookie
K poskytování těch nejlepších zkušeností používáme technologie, jako jsou soubory cookie pro ukládání a/nebo přístup k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečné ID na této stránce. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Funkční
Technické uložení nebo přístup jsou nezbytně nutné pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si účastník nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo k jedinému účelu provedení přenosu komunikace přes elektronickou komunikační síť.
Statistiky
Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Marketing
Technické úložiště nebo přístup jsou potřebné k vytvoření uživatelských profilů pro odesílání reklamy nebo sledování uživatele na webové stránce nebo na více webových stránkách pro podobné marketingové účely.

Služby

Ochrana, bezpečný doprovod osob

Kontaktujte nás

Služby

Zabezpečení vozidel a objektů

Kontaktujte nás

Služby

Ochrana při společenských akcích

Služby

Služby

Zajišťujeme ochranu a bezpečný doprovod osob

Kontaktujte nás

Služby

Zabezpečení firem, volných ploch a pracovišť

Kontaktujte nás

O nás

O.K. SHOOTING Security, s.r.o.

Pocit bezpečí je v dnešní době, kdy nebezpečí číhá na každém rohu, mimořádně důležitý. Cílem naší Soukromé bezpečnostní služby je mít Vaši bezpečnost pevně ve svých rukou. Díky dlouholetým zkušenostem a odbornému výcviku jsme ochotni udělat vše pro Vás, Vaše klienty a Váš majetek, abyste již více nemuseli cítit v ohrožení.

Naše služby

Jsme soukromá bezpečnostní služba O.K. SHOOTING Security, s.r.o., vykonávající svou činnost v souladu se zákonem č. 473/2005 Sb. o poskytování služeb v oblasti soukromé bezpečnosti. Svou činnost zahájila nabytím licence na poskytování služeb v oblasti strážní služby.

Máme uzavřenou pojistnou smlouvu ve výši 1 000 000,00 €.

TOP klienti

Hotel Lomnica OBI Volkswagen Faurecia Nemocnica Malacky Vodhospodárske Stavby a. s. Adler Pelzer Group Kaštieľ Pálffy Viajur Agricultura Elektro Haramia PENTA MEDIREX

Zajišťujeme výjezdy v rámci celého Slovenska

Naše výjezdové vozy: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

text_hotline: 0910 858 949