Spravujte souhlas se soubory cookie
K poskytování těch nejlepších zkušeností používáme technologie, jako jsou soubory cookie pro ukládání a/nebo přístup k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečné ID na této stránce. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Funkční
Technické uložení nebo přístup jsou nezbytně nutné pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si účastník nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo k jedinému účelu provedení přenosu komunikace přes elektronickou komunikační síť.
Statistiky
Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Marketing
Technické úložiště nebo přístup jsou potřebné k vytvoření uživatelských profilů pro odesílání reklamy nebo sledování uživatele na webové stránce nebo na více webových stránkách pro podobné marketingové účely.

Služby

Služby

Pocit bezpečí je v dnešní době, kdy nebezpečí číhá na každém rohu, mimořádně důležitý. Cílem naší Soukromé bezpečnostní služby je mít Vaši bezpečnost pevně ve svých rukou. Díky dlouholetým zkušenostem a odbornému výcviku jsme ochotni udělat vše pro Vás, Vaše klienty a Váš majetek, abyste se již více nemuseli cítit v ohrožení.


Během dlouhých let naší praxe v daném oboru, jsme vždy dělali vše pro splnění i těch nejnáročnějších požadavků našich klientů. V této naší tradici pokračujeme i nadále, proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně a to i po stránce cen za naše bezpečnostní služby.

Zajišťujeme výjezdy v rámci celého Slovenska

Naše výjezdové vozy: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

text_hotline: 0910 858 949