Spravujte souhlas se soubory cookie
K poskytování těch nejlepších zkušeností používáme technologie, jako jsou soubory cookie pro ukládání a/nebo přístup k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečné ID na této stránce. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Funkční
Technické uložení nebo přístup jsou nezbytně nutné pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si účastník nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo k jedinému účelu provedení přenosu komunikace přes elektronickou komunikační síť.
Statistiky
Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Marketing
Technické úložiště nebo přístup jsou potřebné k vytvoření uživatelských profilů pro odesílání reklamy nebo sledování uživatele na webové stránce nebo na více webových stránkách pro podobné marketingové účely.

PCO - Pult centrální ochrany

PCO - Pult centrální ochrany

Poskytujeme v současnosti servis pultu centralizované ochrany na úrovni té nejvyšší kvality. Záleží nám na Vašem bezpečí, proto v rámci našich služeb nabízíme možnost napojit Váš objekt na PCO (pult centralizované ochrany) a mít ho neustále pod dohledem 24 hodin, 7 dní v týdnu.

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Pokud dojde k tomu nejhoršímu a Váš objekt se ocitne v ohrožení, ústředna Vašeho alarmu vyšle signál na pult centralizované ochrany. Náš operační pracovník vyhodnotí celou vzniklou situaci a podnikne veškeré nezbytné kroky. Kontaktuje vás s informací o tom, že se ve Vašem objektu něco děje a vyšle přímo na místo zásahovou jednotku. Vy sami si můžete vybrat, zda budete o poplachu informován přednostně vy nebo budeme o situací přednostně informovat zásahovou jednotku, která bude vyslána přímo na místo a Váš objekt zkontroluje.

Samozřejmě, počítáme s tím, že může nastat nečekaná situace, kdy nastane falešný poplach. Ten může být způsoben omylem nebo zadáním nesprávného kódu alarmu zákazníkem. V takovém případě je možné zásah okamžitě a bezplatně telefonicky odvolat. Každý zákazník má k dispozici unikátní heslo, které je předmětem naší smlouvy s klientem a díky tomuto jedinečnému heslu komunikuje s operačním střediskem v případě poplachu. Toto heslo zná jen zákazník a tak se nemůže stát, aby výjezdovou jednotku odvolal pachatel.

Po příjezdu na místo, kde byl alarm spuštěn, zásahová jednotka okamžitě důkladně zkontroluje celý objekt a výsledek kontroly objektu oznámí operačnímu pracovníkovi střediska. Operační pracovník ihned o výsledku kontroly informuje zákazníka. V případě, že jde o vloupání do objektu, vandalismus nebo jiné poškození majetku či objektu, přivolá zásahová jednotka policii, zabezpečí ochranu Vašeho objektu a následně postupuje podle dohodnutých pravidel a Vašich individuálních požadavků. Na místo zásahu vždy dorazí ozbrojené zásahové jednotky, které jsou speciálně vyškolené a připravené na setkání s možným pachatelem. Taková zásahová jednotka dorazí na místo v co nejkratším možném čase.

Výhodou připojení Vašeho objektu na pult centralizované ochrany je nepřetržité 24-hodinové monitorování, proto se nemusíte bát, že Váš objekt zůstane bez dozoru.

Nestrachujte se už o ochranu Vašeho objektu během nepřítomnosti a přenechte to na nás.

Zajišťujeme výjezdy v rámci celého Slovenska

Naše výjezdové vozy: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

text_hotline: 0910 858 949