Spravujte souhlas se soubory cookie
K poskytování těch nejlepších zkušeností používáme technologie, jako jsou soubory cookie pro ukládání a/nebo přístup k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečné ID na této stránce. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Funkční
Technické uložení nebo přístup jsou nezbytně nutné pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si účastník nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo k jedinému účelu provedení přenosu komunikace přes elektronickou komunikační síť.
Statistiky
Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Marketing
Technické úložiště nebo přístup jsou potřebné k vytvoření uživatelských profilů pro odesílání reklamy nebo sledování uživatele na webové stránce nebo na více webových stránkách pro podobné marketingové účely.

Zabezpečovací systémy - alarmy, kamery

Po obhlídce objektu Vám navrhneme optimální řešení technického zabezpečení dle Vašich požadavků a představ. Náš profesionální přístup a nabyté zkušenosti zajistí spolehlivost, maximální efektivitu a bezproblémový chod celého systému.

Alarmy  - elektronický zabezpečovací systém (EZS)

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) jsou finančně mnohem dostupnější, než si mnoho lidí myslí. Jsou cenově srovnatelné s běžnými elektrickými spotřebiči v domácnosti, které jsou v dnešní době naprostou samozřejmostí. Jistěže jiná bude cena EZS určeného pro zabezpečení malého panelákového bytu a jiná pro zabezpečení rozlehlé luxusní vily. Mozkem každého EZS je ústředna, která v souladu s naprogramováním vyhodnocuje všechny signály z detektorů a ovládacích zařízení a na základě jejich analýzy  rozhoduje o hlášení poplachu.

Bezdrátové systémy
Samotná instalace je velmi čistá a rychlá. Výsledný vzhled interiéru pak není narušen instalačními lištami. Systémy jsou velice rychle rozšířitelné a dají se jednoduše odinstalovat.

Drátové systémy
Výrobky jsou většinou levnější než bezdrátové (pokud nepočítáme instalační materiál a práce) a možné kombinování komponentů několika výrobců v jedné instalaci. Není nutné měnit baterie v detektorech, avšak drátový systém ztrácí bezdrátovou flexibilitu.

Hybridní systémy
Kombinovaný bezdrátově-drátový tzv. hybridní systém je cenově výhodný a plně flexibilní. Tam, kde je možné kabely natahoval, lze nainstalovat drátové zabezpečovací prvky a kde ne, bezdrátové. Je komfortní a cenově výhodný.

Kamery - kamerový systém (CCTV)

V současnosti je na trhu nepřeberné množství technologií určených k ochraně majetku. Do této kategorie spadají i kamerové systémy, kterými sice přímo svůj majetek neochráníte, ale výrazně napomohou při objasňování totožnosti pachatele, nebo k objasnění vzniklé situace.

Analógové kamery jsou již minulostí


IP kamery mohou mít různé inteligentní funkce jako rozpoznávání SPZ, rozpoznávání obličeje, vyhodnocování pohybu apod.

Váš kamerový systém je možné napojit na videopult s vámi nastavenými omezeními.

Zajišťujeme výjezdy v rámci celého Slovenska

Naše výjezdové vozy: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

text_hotline: 0910 858 949