Spravujte souhlas se soubory cookie
K poskytování těch nejlepších zkušeností používáme technologie, jako jsou soubory cookie pro ukládání a/nebo přístup k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečné ID na této stránce. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Funkční
Technické uložení nebo přístup jsou nezbytně nutné pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si účastník nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo k jedinému účelu provedení přenosu komunikace přes elektronickou komunikační síť.
Statistiky
Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Marketing
Technické úložiště nebo přístup jsou potřebné k vytvoření uživatelských profilů pro odesílání reklamy nebo sledování uživatele na webové stránce nebo na více webových stránkách pro podobné marketingové účely.

Ochrana osoby a majetku při přepravě

Ochrana osoby a majetku při přepravě

Plánujete delší cestu a chcete eliminovat všechny možné nástrahy? Potřebujete zajistit nejvyšší možnou bezpečnost při přepravě osoby s vysokým společenským statusem? Naše služby jsou tu pro vás a jsme ochotni připravit vše tak, aby Vaše cesta proběhla co nejpohodlněji a nejbezpečněji. Je jedno, zda se chystáte na pracovní cestu nebo potřebujete doprovod pro Vašeho klienta. Jsme tady!

Potřebujete přepravit nějakou cennost, vysoký peněžní obnos, nějakou vzácnost, historickou památku nebo něco jiného? Kromě toho, že jsme připraveni zajistit ochranu osoby během přepravy, zabezpečíme i ochranu Vašeho majetku, či jiné cennosti, kterou očekáváte že dorazí neporušená a aby se minimalizoval stupeň rizika během její cesty na dané místo.

Vždy plníme i ty nejnáročnější úkoly našich klientů a také ceny za naše služby určujeme podle individuálních podmínek v závislosti na požadavcích klienta.

  • zajištění ochrany osoby při pracovních cestách.
  • zajištění ochrany majetku při přepravě

Zajišťujeme výjezdy v rámci celého Slovenska

Naše výjezdové vozy: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

text_hotline: 0910 858 949