Ochrana osoby

Ochrana osoby

Žádný člověk by se neměl cítit v ohrožení. Nástrahy a rizika číhají na každém kroku. Proto jsme tu my, abychom je minimalizovali a bezpečně ochránili Vás, nebo Vašeho klienta. Jsme připraveni zajistit bezpečný doprovod a ochranu. Je jedno, zda jde o dlouhodobou či krátkodobou ochranu. Individuálně přistupujeme ke každému z našich klientů a jsme ochotni připravit vše podle jeho požadavků.

Stupeň rizika je vždy různý, závisí na situaci, jakož i od společenského postavení osoby, kterou potřebujete ochránit. Jsme připraveni zajistit vše potřebné pro maximální bezpečnost Vás, nebo Vašeho klienta, s Vámi zvoleným počtem bezpečnostních pracovníků vybavenými věcnými, technickými a bezpečnostními prostředky.

Považujeme za důležité upozornit, že výkon ochrany je v souladu s bezpečnostními pravidly a normami ochrany. Přizpůsobujeme vše tomu, aby výkon naší práce nenarušoval soukromí a pracovní činnost chráněné osoby.

  • zajištění ochrany nebo bezpečný doprovod osob dlouhodobého či krátkodobého charakteru dle potřeby klienta.
  • podle potřeby a stupně rizika se ochrana zajišťuje různým počtem pracovníků a použitím potřebných ochranných pomůcek.
  • výkon ochrany je v souladu s bezpečnostními pravidly ochrany a prováděn způsobem aby nenarušoval soukromí a pracovní činnost chráněné osoby.

Zajišťujeme výjezdy v rámci celého Slovenska

Naše výjezdové vozy: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

text_hotline: 0910 858 949