Spravujte souhlas se soubory cookie
K poskytování těch nejlepších zkušeností používáme technologie, jako jsou soubory cookie pro ukládání a/nebo přístup k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečné ID na této stránce. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Funkční
Technické uložení nebo přístup jsou nezbytně nutné pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si účastník nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo k jedinému účelu provedení přenosu komunikace přes elektronickou komunikační síť.
Statistiky
Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Marketing
Technické úložiště nebo přístup jsou potřebné k vytvoření uživatelských profilů pro odesílání reklamy nebo sledování uživatele na webové stránce nebo na více webových stránkách pro podobné marketingové účely.

Ochrana osoby

Ochrana osoby

Žádný člověk by se neměl cítit v ohrožení. Nástrahy a rizika číhají na každém kroku. Proto jsme tu my, abychom je minimalizovali a bezpečně ochránili Vás, nebo Vašeho klienta. Jsme připraveni zajistit bezpečný doprovod a ochranu. Je jedno, zda jde o dlouhodobou či krátkodobou ochranu. Individuálně přistupujeme ke každému z našich klientů a jsme ochotni připravit vše podle jeho požadavků.

Stupeň rizika je vždy různý, závisí na situaci, jakož i od společenského postavení osoby, kterou potřebujete ochránit. Jsme připraveni zajistit vše potřebné pro maximální bezpečnost Vás, nebo Vašeho klienta, s Vámi zvoleným počtem bezpečnostních pracovníků vybavenými věcnými, technickými a bezpečnostními prostředky.

Považujeme za důležité upozornit, že výkon ochrany je v souladu s bezpečnostními pravidly a normami ochrany. Přizpůsobujeme vše tomu, aby výkon naší práce nenarušoval soukromí a pracovní činnost chráněné osoby.

  • zajištění ochrany nebo bezpečný doprovod osob dlouhodobého či krátkodobého charakteru dle potřeby klienta.
  • podle potřeby a stupně rizika se ochrana zajišťuje různým počtem pracovníků a použitím potřebných ochranných pomůcek.
  • výkon ochrany je v souladu s bezpečnostními pravidly ochrany a prováděn způsobem aby nenarušoval soukromí a pracovní činnost chráněné osoby.

Zajišťujeme výjezdy v rámci celého Slovenska

Naše výjezdové vozy: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

text_hotline: 0910 858 949