Spravujte souhlas se soubory cookie
K poskytování těch nejlepších zkušeností používáme technologie, jako jsou soubory cookie pro ukládání a/nebo přístup k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečné ID na této stránce. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Funkční
Technické uložení nebo přístup jsou nezbytně nutné pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si účastník nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo k jedinému účelu provedení přenosu komunikace přes elektronickou komunikační síť.
Statistiky
Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Marketing
Technické úložiště nebo přístup jsou potřebné k vytvoření uživatelských profilů pro odesílání reklamy nebo sledování uživatele na webové stránce nebo na více webových stránkách pro podobné marketingové účely.

Ochrana majetku

Ochrana majetku

Situace si někdy vyžádá, že Váš majetek či vozidlo nemůžete mít neustále pod svým dohledem. Můžete je však nechat pod našim dohledem. Postaráme se o Váš majetek i v případě pokud si situace vyžaduje zvýšenou pozornost a bezpečnost, jakož i tehdy pokud odjíždíte do zahraničí a Váš majetek by zůstal bez dozoru.


Veřejné akce (koncerty, festivaly, sportovní akce, výstavy) jsou událostí, kdy při velkém množství lidí je riziko poškození Vašeho majetku několikanásobně vyšší. Nenechte ho bez dozoru. Rádi se postaráme o ochranu Vašeho majetku na veřejných akcích všeho druhu.


Mimořádné události nikdo z nás neplánuje, přesto jsou součástí našeho života. Pokud se ocitnete v nečekané situaci a Váš majetek musí zůstat na veřejně přístupném místě, kde by mohlo dojít ke škodě (poruchy vozidla, dopravní nehody), neváhejte a kontaktujte nás. Pomůžeme Vám při takových nechtěných mimořádných událostech Váš majetek ochránit.


Na dovolené se věnujte jen odpočinku, poznávání nových zemí a svým nejbližším, ne obavám, zda je doma všechno v pořádku. Svěřte během dovolené ochranu Vašeho majetku nám a my zajistíme Vaše objekty, zajistíme Vaše vozidlo z letištního parkoviště při odletu na dovolenou a přistavíme vozidlo po návratu.

  • ochrana majetku při plánovaných společenských akcích.
  • ochrana majetku při nečekaných mimořádných situacích, kdy majetek musí zůstat na veřejně přístupném místě a mohlo by dojít ke škodě (poruchy vozidla, dopravní nehody apod.).
  • ochrana majetku při dovolené (zabezpečení vozidel, objektů, zajištění vozidla z letištního parkoviště při odletu na dovolenou a přistavení vozidla při příletu z dovolené.
  • napojení objektů na PCO (pult centralizované ochrany).

Odcházíte pryč? Nenechávejte svůj majetek bez dozoru? Hrozba dnes číhá na každém rohu a v každou hodinu. Zloději prázdniny nemají. Je jedno na jak dlouho odjíždíte pryč, ochráníme Váš majetek na takovou dobu jak bude třeba. Nenechte nic náhodě a spolehněte se na nás.


Potřebujete zajistit Vaši firmu, firemní objekty, volné plochy, či jiné pracoviště strážní službou? Jsme k dispozici - připraveni zajistit kontrolu nad vstupem do vámi požadovaného objektu a ochránit ho před vstupem nepovolaných osob. Díky spolehlivosti, odbornosti a způsobilosti našich zaměstnanců ochráníme Váš objekt před krádežemi a vandalismem.


Kromě ochrany majetku zvenku je třeba ho ochránit i zevnitř. Važte si svou firmu i své zaměstnance a ochraňte Vaši společnost proti vnitřnímu poškozování. Pomůžeme Vám zamezit a vyřešit problém s krádežemi v zaměstnání, či mezi zaměstnanci Vaší firmy.


Mějte bezpečnost Vaší firmy zabezpečenou na maximální možné úrovni a mějte ji pod dohledem 24 hodin, 7 dní v týdnu, kdekoliv jste. Dle Vašich individuálních požadavků Vám navrhneme ten nejlepší možný elektronický zabezpečovací systém a následně zajistíme jeho montáž.

  • ochrana objektů.
  • zabezpečení firem a jejich objektů, volných ploch a všech pracovišť strážní službou, zajišťujeme kontrolu vstupu do objektu, ochranu před vstupem nepovolaných osob do objektu, ochranu před krádežemi a vandalismem.
  • ochrana proti vnitřnímu poškozování obchodních společností (krádeže v zaměstnání, mezi zaměstnanci ...).
  • navržení a zajištění montáže elektronických zabezpečovacích systémů.

Zajišťujeme výjezdy v rámci celého Slovenska

Naše výjezdové vozy: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

text_hotline: 0910 858 949