Spravujte souhlas se soubory cookie
K poskytování těch nejlepších zkušeností používáme technologie, jako jsou soubory cookie pro ukládání a/nebo přístup k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečné ID na této stránce. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Funkční
Technické uložení nebo přístup jsou nezbytně nutné pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si účastník nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo k jedinému účelu provedení přenosu komunikace přes elektronickou komunikační síť.
Statistiky
Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Marketing
Technické úložiště nebo přístup jsou potřebné k vytvoření uživatelských profilů pro odesílání reklamy nebo sledování uživatele na webové stránce nebo na více webových stránkách pro podobné marketingové účely.

Vypracování plánu ochrany objektů

Vypracování plánu ochrany objektů

Máte pocit, že objekt Vaší firmy, Vaše nemovitost či jiná budova by mohly být pod vyšším bezpečnostním zabezpečením? Žijeme v době, kdy pro nás bezpečnost našeho majetku a nás samotných nemůže být zanedbávána a určitě bychom ji neměli odsunout na druhou kolej. Je rozumné sebe, své blízké a majetek ochránit a investovat do spolehlivých elektronických bezpečnostních prostředků.

Technika na rozdíl od člověka může být v pohotovosti nepřetržitě. Na trhu existuje množství bezpečnostních prostředků, které Vám pomohou zajistit maximální bezpečnost objektu, eliminovat riziko neoprávněných vniknutí do objektu, krádeží, či vandalismu. Díky mnoho let působení na trhu víme jaké bezpečnostní prostředky jsou momentálně nejefektivnější v boji s těmito hrozbami a díky spolupráci s orgány a organizacemi při projektech strategie ochrany jejich práv a zájmů, také víme správně navrhnout ten nejlepší plán ochrany Vašeho objektu a vypracování potřebných směrnic.

Naše služby jsou tu pro Vás.

  • správné navržení plánu ochrany Vašeho objektu

Zajišťujeme výjezdy v rámci celého Slovenska

Naše výjezdové vozy: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

text_hotline: 0910 858 949