Spravujte souhlas se soubory cookie
K poskytování těch nejlepších zkušeností používáme technologie, jako jsou soubory cookie pro ukládání a/nebo přístup k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečné ID na této stránce. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Funkční
Technické uložení nebo přístup jsou nezbytně nutné pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si účastník nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo k jedinému účelu provedení přenosu komunikace přes elektronickou komunikační síť.
Statistiky
Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Marketing
Technické úložiště nebo přístup jsou potřebné k vytvoření uživatelských profilů pro odesílání reklamy nebo sledování uživatele na webové stránce nebo na více webových stránkách pro podobné marketingové účely.

Ochrana průmyslových objektů a zařízení

Ochrana průmyslových objektů a zařízení

Poskytujeme širokou škálu služeb včetně komplexní ochrany od objektů menší velikosti až po rozsáhlé prostory.

Průmyslové budovy obsahují mnoho budov. Mohou to být výrobní haly, sklady nebo jiné oblasti, které se používají v průmyslu. V těchto budovách je mnoho cenných strojů a materiálů. Kvalitní zabezpečení v těchto budovách je proto naprosto nezbytné!

Nejúčinnějším způsobem prevence potenciálních rizik je ochrana kterou Vám v rámci našich služeb poskytujeme.

Průmyslové objekty jsou často velmi velké, takže je lepší najmout skutečné odborníky, kteří budou mít také příslušnou bezpečnostní technologii na jejich dohled. Průmyslové budovy jsou také často umístěny na okraji města. Pokud nejsou dostatečně hlídané, mohou se snadno stát cílem mnoha zlodějů nebo vandalů, kteří mohou způsobit mnoho škod na jejich činnosti. 

Proto nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám pomůžeme s ochranou Vašeho průmyslového objektu.

Zajišťujeme výjezdy v rámci celého Slovenska

Naše výjezdové vozy: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

text_hotline: 0910 858 949